• Екскурсії

    1. Екскурсія у м. Миколаїв у найстарший зоопарк України.
    Це один з найкращих і знаних зоопарків в Європі. Колекція зоопарку налічує 2800 тварин 377 видів, з них близько 80 видів, занесених в Міжнародну Червону книгу, більше ніж 400 видів рослин. Це найбільша колекція в Україні. Більше 50 видів тварин серед українських зоопарків представлене тільки тут.

    1

    2. Екскурсія у м. Миколаєв музей суднобудування і флоту.
    Єдиний в Україні музей суднобудування і флоту створено в Миколаєві у 1978 році. Це один із найпопулярніших історико-культурних центрів міста Миколаєва. За роки свого існування музей прийняв майже два мільйони відвідувачів і став справжньою візитною карткою корабельного краю.
    m

    3. Екскурсія в історико-археологічний заповідник “Ольвія” с. Парутине Миколаївської обл.
    Це античне грецьке місто-держава, в якому побував сам “батько історії” Геродот, – було одним з найбільших античних центрів у Північному Причорномор’ї, мало величезну сільську округу у вигляді поселень і ферм по берегах моря і його лиманів, торговельно-економічні зв’язки з Елладою. Потім на багато століть про Ольвію забули. Її місце-розташування було встановлено наприкінці XVIII століття.
    o
    4. Поїздка в аквапарк м. Коблево
    Аквапарк з безліччю гірок та басейнів не тільки підніме настрій, залишить незвичайне відчуття свята, але й дасть заряд бадьорості і енергії.

    kob

    5. Екскурсія по морю на о. Березань
    Невеликий острів на Чорному морі при вході у Дніпровсько-Бузький лиман. Розташований за 2 км від села Рибаківка, Миколаївської обл. Площа – 23,6 га. Відомий центр туризму — тут знайдено найдавніше в Північному Причорномор’ї давньогрецьке поселення. Серед знахідок багато ранньої розписної іонійської кераміки і кераміки елліністичного часу, а також монет, які чеканились в Ольвії. На Березані знайдено єдиний відомий на території України надгробок з рунічним написом (11-12 ст.).
    Запорожці використовували Березань як опорний пункт в морських походах проти Туреччини. Місце страти (1906) лейтенанта Петра Шмідта, який очолив повстання на крейсері «Очаків» (пам’ятка занесена до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.
    ber

    Залишити відповідь