• Дитячий відпочинок

  Документи, необхідні для відпочинку дітей:

  1. Заява батьків
  2. Перелік документів

   

            Дитячі зміни у 2021 році  на 14 днів
                                        01.06  – 14.06  –  1 зміна   діє  знижка 15 % ;
      16.06  – 29.06  –  2 зміна
      01.07 – 14.07  –  3 зміна
      16.07 – 29.07  –  4 зміна
      31.07 – 13.08  –  5 зміна
      15.08 –  28.08  –  6 зміна

    Вартість путівки для дітей – 480 грн./доба (п’ятиразове харчування)


  Організація виховної діяльності та дозвілля у таборі педагогічними працівниками здійснюється за такими напрямками:

  – національно-патріотичне виховання;
  – вивчення національних і культурних традицій українського народу;
  – формування моральних цінностей;
  – духовно-естетичне виховання

  schemaСтруктура виховної роботи ОСТ “Лісотехнік”

  Один раз на кожну зміну запрошуються народні та заслужені артисти України, зокрема Зеновій Гучок та Левко Дурко, які дають концерти та беруть участь у інших масових заходах табору.

  1Знайомство із керівництвом табору і вихователями, вручення грамот та подяк на закритті зміни

  2Проведення костюмованого та пісенного конкурсів

  3Виступ заслуженого артиста України З. Гучка та”Пінне шоу” на дискотеці

  Засоби та форми виховної роботи:
  – анкетування;
  – театральні вистави;
  – конкурси;
  – художні вечори;
  – етичні бесіди;
  – змагання;
  – концерти художньої самодіяльності;
  – демонстрація відео- та мультиплікаційних фільмів;
  – дискотеки.
  Робота гуртків має на меті розкриття творчого потенціалу, розвиток практичних навичок в сфері художньо-творчої діяльності, формування естетичного світовідчуття.
  Гуртки народного та сучасного танців. Поширеною формою танцювальної діяльності в умовах табірного відпочинку є гуртки народного та сучасних танців. Завдяки своїй доступній формі вони є невід’ємною частиною дозвілля і прикрасою будь-якого масового заходу: конкурси аматорської творчості, свята, концерти, тощо.

  Вокальний гурток. Діяльність цього гуртка спрямована на розвиток у вихованців голосу, слуху, творчого мислення, артистизму. До вокального гуртка оздоровчого закладу приходять діти, які мають досвід занять цим видом мистецтва і участі у концертах.

  Гурток “Робимо своїми руками”. Творча праця з використанням природорослинного матеріалу – один з методів залучення дітей до мистецтва і виховання любові до природи. Діти навчаються правильно збирати матеріали, не приносячи шкоди рослинному світові; прищеплюються навички правильної поведінки у полі, біля води, розкривається роль і значення природи у житті людини. Для виготовлення виробів використовується дуже багато природних і штучних матеріалів: шишки, горіхи, насіння, зерна, листя, гілочки, коріння дерев, пелюстки квітів,пісок, папір, картон, камінці, черепашки.

  Театральний гурток. Вся робота гуртка в таборі будується з урахуванням таких особливостей: короткочасність перебування дітей в таборі, поточність складу. До занять в гуртку залучаються всі бажаючі, а також ті, хто вміє малювати, шити, в’язати тощо. Репертуар підбирається відповідно до технічних, артистичних і вікових можливостей дітей, а також пов’язаний з їх участю у різних заходах, які проводяться у оздоровчо–спортивному таборі. Репетиції проходять в амфітеатрі. Діти самостійно виготовляють декорації, одяг.

  Спорт і оздоровлення:

  Підростаюче покоління в ОСТ “Лісотехнік” має змогу оздоровитися та загартувати свій організм. Інструктор з фізичної культури проводить ряд заходів спортивного направлення:
  – ігри на свіжому повітрі, спортивні змагання між загонами, спортивні естафети, ранкова гімнастика, спортивні ігри (рис. 14)
  – секції з волейболу, футболу, баскетболу, піонерболу, настільного тенісу, шахів, шашок, бадмінтону.

  4Ранкова фіззарядка

  Проведення дозвілля:
  Для удосконалення виховного процесу в закладі впроваджуються активні форми відпочинку та оздоровлення. Дозвілля в нашому закладі – це сукупність різних видів занять та форм діяльності, в результаті яких проходить психологічне розвантаження дитини, зменшується наслідки негативного впливу соціуму, відбувається розвиток особистісних якостей дитини, задовольняються Її духовні, фізичні та інші соціально значимі потреби. З цією метою в закладі проводяться:
  покази кіно та мультфільмів;
  традиційні тематичні конкурси і заходи: фестиваль “шумових” оркестрів, конкурс екзотичної моди, день гумору та сміху, стара наука та сучасний лад, конкус української пісні, День України, День здоров’я, толока, “Козацькі забави”, презентація загонів.
  показові програми (концерт вихователів, Гала-концерт)
  вікторини (“Історичний калейдоскоп”);
  ігрові та тренінгові програми (вибори президента табору, тренінг лідерських якостей “Я – лідер”, елементи рольових ігор в загонових справах, ігрова програма “Нас познайомить гра”, пісенно-ігрові програми);
  заходи щодо відкриття та закриття зміни (святкова лінійка, святковий концерт та дискотека).

  Залишити відповідь