• Озеро-солонець Тузли

  Рибаківка – один з найстаріших й найвідоміших курортів Миколаївської області, який своїм пологим дном ​​приваблює увагу відпочиваючих. А відсутність великих хвиль збирає на курорті Рибаківка любителів віндсерфінга та кайтсерфінгу.

  Поблизу селища розташоване солене озеро Тузли, що володіє лікувальними грязями, які безсумнівно викликають підвищений інтерес у багатьох відпочиваючих. Інколи влітку озеро повністю висихає, і його дно замість води покрите товстим шаром солі.

  Раніше тут добували сіль, тепер же в курортний сезон на висохшому озері можна спостерігати велику кількість курортників, обмазаних з ніг до голови чорною гряззю і покритих мерехтящими на сонці кристалічними солями. Проведене Українським НДІ курортології та фізіотерапії аналіз гірських порід озера показав, що вони володіють сильними лікувальними властивостями.

  Як доводять науковці, солене озеро – це безцінний кладязь бальнеології. І саме ці екологічно чисті місця стали пристанищем та місцем гніздування для більш ніж сотні різновидів водоплаваючих птахів: чайок, чорних і білих лебедів, качок, чорниць і навіть розових і білих пеліканів.

  Грязелікування – це одна з перспективних напрямків розвитку курорту. Море, ліс, степ та близькість солевого озера створюють унікальний мікроклімат, що сприяє оздоровленню дихальної та серцево-судинної систем організму.

  Варто приїхати і подивитися на це чудо природи, відчуйте себе її часткою. Солене озеро це прекрасне місце не лише для оздоровлення Вас і Ваших дітей, але й місце, де оздоровлення стає справжнім відпочинком.

  За матеріалами сайту grandukraine.com.

  Залишити відповідь