• Інформація

  1. Місце знаходження табору.
  Табір знаходиться в Миколаївській обл. Березанський р-н,  у курортній зоні  с. Рибаківка, яка розташована на березі Чорного моря, у степовій зоні України Причорноморської берегової рівнини.
  Згідно генерального плану оздоровчо-спортивний табір “Лісотехнік” знаходиться на відстані близько одного кілометра на схід від  с. Рибаківка Березанського району Миколаївської області та близько 100 м від берега Чорного моря.
   Місцерозташування ОСТ “Лісотехнік та його віддаленість від моря.

  В курортній зоні Рибаківка розміщено унікальне грязево-солене озеро Тузла. Завдяки поєднанню моря, степу, солоного озера і хвойного лісу повітря в зоні відпочинку позитивно впливає на органи дихання, серцево-судинну і нервову системи.

  Загальний вид на грязево-солене озеро Тузла

  Сам табір розташований у дуже привабливому місці. Поряд піщаний пляж та південний степ, що додає повітрю морський запах та аромат степових трав.

  Спуск до моря

  Ділянка табору займає 7 га, і потопає у зелені деревно-чагарникових рослин. На території табору зростають такі види дерев як сосна кримська, туя східна, тополі біла та Боллє, в’яз перисто-гіллястий, шовковиця чорна, черешня, робінія псевдоакація, клени гостролистий і польовий, маслинка вузьколиста, катальпа прекрасна, айлант найвищий і кущі – магонія падуболиста, тамарикс галузистий, гібіск сірійський, спіреї Вангутта та середня, шипшина собача, скумпія звичайна, сумах пухнастий, бірючина звичайна та бузок звичайний. Загальна кількість таксонів складає понад 90 видів.

  2. Інформація про побутові умови в ОСТ “Лісотехнік”
  Проживання у таборі в одно- та двоповерхових корпусах у 2, 3, 4-х місних кімнатах з вигодами (туалет, умивальник, душ). Номери забезпечені меблями відповідно до санітарних вимог: шафа, приліжкові тумбочки, ліжко з ортопедричними матрасами, стіл, крісла. Також номери обладнані додатковими зручностями: телевізор та холодильник. У санузли цілодобово забезпечені холодною та гарячою водою.

  Кімнати для проживання

  У вартість путівки входить триразове харчування (для дітей  – п’ятиразове) у їдальні ОСТ “Лісотехнік”

  Нова будівля їдальні ОСТ “Лісотехнік”

  3. Для фізичного виховання та спорту на території табору знаходяться: тенісні корти, дві волейбольних площадки, баскетбольний майданчик, футбольне поле, столи для настільного тенісу, гімнастичні снаряди. На пляжі є волейбольне поле, гімнастичні снаряди.

  Волейбольний майданчик

  Діють спортивні секції. Основне їх завдання – залучити дітей певного віку до систематичних занять фізичною культурою, сприяти підвищенню їх фізичної підготовленості.
  Основна спрямованість занять – загальна фізична підготовка. Всі заняття проводяться на свіжому повітрі (на спортивному майданчику або морському березі).Структура і зміст занять наближені до уроків фізичної культури. У зміст занять входять фізичні вправи зі шкільної програми. Проводяться спортивні змагання із волейболу, футболу, баскетболу, настільного тенісу.
  Територія пляжу облаштована тіньовими навісами, кабінками для перевдягання. Море має пологе піщане дно.
  Для культурно-просвітницької роботи та дозвілля на території табору функціонують: літній амфітеатр зі сценою для проведення масових заходів, два танцмайданчики. У таборі функціонує закритий павільйон із залом для дискотек, перегляду відеофільмів та проведення інших заходів за негоди, а також функціонує комп’ютерний зал із доступом до Internеt та бібліотека.

  Літній амфітеатр

  4. Розпорядок дня ОСТ “Лісотехнік”

  • 7.30 Підйом
  • 7.30 – 8.00 Зарядка
  • 8.00 – 8.30 Особиста гігієна
  • 8.30 – 9.00 Сніданок
  • 9.00 – 11.30 Купання в морі
  • 11.30 – 13.00 Заходи на території
  • 13.00 – 13.30 Обід
  • 13.30 – 15.30 Тиха година
  • 15.30 – 15.45 Підйом
  • 15.45 – 16.15 Полудник
  • 16.15-18.00 Купання в морі, спортивні заходи
  • 19.00-19.30 Вечеря
  • 19.30 – 21.00 Культурномасові заходи
  • 21.00 – 22.00 Дискотека
  • 22.00 – 22.30 Відхід до сну

  Під час перебування у таборі для дітей організовується культурно-просвітницька програма: знайомство із табором та вихователями, відкриття табірної зміни, конкурс танців, малюнку, пісні, скульптури на піску, день КВК, концерт народних артистів України та художньої самодіяльності, перегляд мультиплікаційних та художніх фільмів для дітей, конкурси та дискотеки, спортивні змагання, урочисте закриття зміни, прощання із друзями (див. фото додатків).

  5. Відстань до найближчої залізничної станції від ОСТ “Лісотехнік” становить 83 км м. Одеса та 85 км до м. Миколаїв. Відстань до найближчої атомної станції, що знаходиться у м. Южноукраїнськ становить понад 200 км

  6. Табір розташований в екологічно чистій місцевості поза межами великих населених пунктів та промислових міст. Найбільше промислове місто Південний Одеської обл. знаходиться на відстані 30 км.

  7. ОСТ “Лісотехнік” має власний пляж. Територія пляжу облаштована тіньовими навісами, кабінками для перевдягання. Пляж обладнаний стаціонарним пунктом ОСВОД де чергують рятувальники та лікар. Море має пологе піщане дно із глибиною до 1,5 м на відстані до 50 м.

   

  Залишити відповідь