• Змагання з “Орлятко”

Дощ десь затримався у дорозі й не дивлячись на хмарну погоду діти ОСТ «Лісотехнік» та вихованці ОЦ «Орлятко» зустрілися на полі для волейбольного матчу.

Вболівальники затамували подих перед початком фінальної частини. Отож, з рахунком 25:20 на користь команди Оздоровчо-спортивного табору «Лісотехнік» матч закінчився.

Юні спортсмени показали підготовку на високому рівні, хлопці завзято боролися за перемогу. В першій партії перемогли діти ОСТ «Лісотехнік», однак у другій рахунок зрівнявся. Вирішальною була остання – третя партія. Керівник з фізичної культури Оздоровчого центру «Орлятко» привітала та нагородила команду-переможців, побажала всім успіхів та нових досягнень.

Categories: Життя "Лісотехніка"

Comments are currently closed.